bg
Compound (COMP)

Neteller ile Compound (COMP) Satın Al

DeFi lending & borrowing dünyasına anında giriş yapın. Bakiye yüklü Neteller e-cüzdanınızı kullanarak Switchere üzerinden Compound (COMP) alın ve bu on-chain governance tokenini doğrudan non-custodial Ethereum adresinize gönderin.

Switchere üzerinde Neteller ile Compound (COMP) nasıl alınır

swipe Miktar seç
card Neteller gir
btn Onayla ve al
  1. Step 1 illustration
    01

    Coin ve miktar seçin

    Dönüştürücümüzde COMP ve itibari para biriminizi seçin. Switchere anında canlı kuru hesaplar ve alacağınız nihai kripto miktarıyla birlikte şeffaf hizmet ücretimizi açıkça gösterir.

  2. 02

    Cüzdan adresinizi ekleyin

    Tokenlerinizin yatırılacağı kişisel Ethereum (ERC-20) cüzdan adresinizi belirtin. Ardından ödeme yöntemi olarak Neteller'i seçin. İlk kez alım yapanlar hızlı bir KYC doğrulamasını tamamlar.

  3. 03

    Doğrula ve COMP al

    İşlemi tamamlamak için Neteller bilgilerinizle güvenli bir şekilde giriş yapın. Onaylandığında, ağ gaz koşullarına bağlı olarak COMP tokenleriniz saniyeler ila birkaç dakika içinde on-chain olarak ulaşır.

Neden Switchere üzerinde Neteller ile Compound (COMP) satın almalısınız

Payment methods

Anında E-Wallet Ödemeleri

Kart numaralarını tekrar tekrar girmekten kaçının. Neteller ile giriş yapıp bakiyenizden ödeyerek DeFi money markets dünyasına girişinizi hızlandırırsınız.

Dialog with client

Şeffaf Fiyatlandırma

Gizli sürprizleri garanti etmiyoruz. Onaylamadan önce canlı piyasa kuru ve tüm ücretler tamamen görünür olup, tahmin edilebilir maliyetler sağlar.

Currency pair

Doğrudan Cüzdanınıza

Switchere tamamen non-custodial çalışır. Satın aldığınız COMP doğrudan güvenli ERC-20 adresinize teslim edilir, algorithmic interest rates veya on-chain governance için hazırdır.

Low Fees

Yüksek Alım Limitleri

Portföyünüzü güvenle büyütün. Düzenlenmiş KYC doğrulama kademelerimiz aşamalı olarak daha yüksek limitler sunarak Neteller hesabınızla COMP alıp cTokens ile etkileşim kurmanıza olanak tanır.

Switchere Mobile Interface

Telefonunuzdan Neteller ile Compound (COMP) satın alın

Nerede olursanız olun DeFi lending & borrowing piyasalarına erişin. Switchere uygulaması, iOS veya Android cihazınızdan Neteller bakiyenizi kullanarak COMP satın almayı basitleştirir.

Button icon
Birkaç dokunuşla satın alın

Ödeme bilgilerini yeniden girmeden güvenli bir şekilde COMP almak için uygulama içinden Neteller hesabınıza giriş yapın.

Swipe icon
Şeffaflık için tasarlandı

Piyasalardaki algorithmic interest rates durumunu kontrol edin ve tamamen şeffaf bir canlı döviz kuru ile alımınızı gerçekleştirin.

Sıkça sorulan sorular

  • Switchere üzerinde Neteller ile Compound (COMP) alabilir miyim?

    Evet. Switchere, Neteller bakiyenizi kullanarak kolayca COMP almanızı sağlar. On-chain governance token'larınızı güvenle elde etmek için ödeme sırasında Neteller'i seçin.
  • Neden kart bilgilerini girmek yerine Neteller kullanmalısınız?

    Neteller güvenli bir e-cüzdan gibi çalışır. Kart numaralarınızı ifşa etmek yerine üye kimliğinizle giriş yapar, işlemi hızlı ve güvenli hale getirirsiniz.
  • COMP token'larımı ne kadar sürede alırım?

    COMP, Ethereum ağında bir ERC-20 token'ı olduğu için on-chain teslimatı yoğun zamanlarda gas ücretlerine bağlı olarak genellikle birkaç saniyeden birkaç dakikaya kadar sürer.
  • Neteller kullanım maliyeti nedir?

    Onaylamadan önce tam canlı döviz kurunu ve şeffaf hizmet ücretini görürsünüz. Aktif kullanıcılar ayrıca işlem ücretlerinde %45'e varan sadakat indirimlerinden yararlanabilir.
  • COMP alımlarımda limit var mı?

    Evet, satın alma limitleri KYC doğrulama seviyenize bağlıdır. Daha yüksek seviyeler, Neteller aracılığıyla itibari parayı kriptoya dönüştürmede daha yüksek limitler sağlar.
  • Neteller ödeme sırasında görünmezse ne yapmalıyım?

    Neteller birçok bölgede desteklenmektedir, ancak kullanılabilirlik değişebilir. Görünmüyorsa, hesabınızın doğrulanmış olduğundan ve yerel para biriminizin desteklendiğinden emin olun.
Sorunuzun cevabını bulamadınız mı? Sorununuzu  'de açıklayın
bg

Bir kez fonlayın. Saniyeler içinde COMP alın.

Merkeziyetsiz money markets sistemine katılmaya hazır mısınız? Canlı kuru kontrol edin ve Compound token'larınızı almak için Neteller bakiyenizi kullanın.

Switchere Mobile Interface

Web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerez Politikamız